top of page

HAKKIMIZDA

The Prouvée-Réponses, 1986 yılında sağlık ve kozmetik sektörüne adım atan bir babanın iki oğlu olan ve 2010 yılından itibaren de babalarıyla beraber sağlık sektöründe eczanelere hizmet vermeye devam eden iki kardeşin kurduğu bir firmadır.

 

Babalarının tecrübelerinden faydalanan ve aynı zamanda sektörü de oldukça yakından tanıyan iki kardeş 2018 yılında The Prouvée-Réponses firmasını kurmuştur. Uzun yıllar sektörün içerisinde yer alan ve dermokozmetik sektörünü oldukça yakından tanıyan iki kardeş, insanlara daha faydalı ürünleri en ekonomik ve en yararlı şekilde nasıl ulaştırabileceği konusunda uzun yıllar araştırmalar yapmıştır.

 

Yapılan araştırmalar ve klinik çalışmaların başarılı sonuçlar vermesi neticesinde 2022 yılında ilk ürünlerini eczaneler aracılığıyla müşterilerle buluşturmuştur.

 

Dermokozmetik alanında yatırım yapan firmamız yine aynı yıl içerisinde The Prouvée-Organics markası altında organik ürünler üretmeye başlamıştır. Toplumun her talebine ve ihtiyacına yönelik ürünler üretmeyi hedefleyen firmamız, kaliteden asla taviz vermeden yenilikçi teknoloji ve etken maddeleri kullanarak en faydalı ürünleri üretmeyi kendilerine ilke edinmiştir.

İletişim

  • Instagram

Teşekkürler

bottom of page